Kodutehnika Grupp OÜ põhineb täielikult Eesti kapitalil.

Kodutehnika Grupp OÜ on asutatud aastal 2011 Tallinnas.
Meie ladu asub Lool (Niidu tee 1), mis võimaldab meil pakkuda lühikesi tarneaegu ning rohkelt soodsaid pakkumisi.
Laost anname soovi korral ka kaupa kätte.

Alustasime tegevust valdavalt kodumasinate müügiga, kuid suure huvi tõttu klientidelt oleme oma tegevust laiendanud televiisorite, arvutite ning ka nutiseadmete valdkonda.

Kodutehnika Grupp OÜ peab tähtsaks head teeninduskvaliteeti pakkudes samal ajal turu parimat hinda.


Kodutehnika Grupp OÜ's töötavad tehnika valdkonnas kompetentsed ja koolitatud töötajad, kes aitavad igal võimalusel teie probleemidele lahendust leida. Näiteks aitame teil välja valida sobiva pesumasina või ütleme, mis erinevus on Full HD ja UHD teleri vahel.

Kodutehnika Grupp OÜ pakub oma klientidele erinevaid võimalusi toodete transpordiks.


Kasutame Smartposti väiksemate pakkide saatmiseks pakiautomaatidesse, Jetpak ja EKuller veavad valdavalt suuremaid tooteid nii Tallinnas kui ka mujal Eestis. Kasutame ka mõnd väiksemat kullerteenust, tänu kellele saame teile pakkuda niivõrd soodsaid transpordi tingimusi.

Kodutehnika.ee lehelt leiate suure valiku kvaliteetseid kodumasinaid, IT tooteid, audio-video tooteid tuntud tootjatelt.


Müügis on erinevad külmikud, pesumasinad, elektripliidid, integreeritav tehnika, konditsioneerid ja muud kliimaseadmed ning televiisorid ja mängukonsoolid. AEG, Electrolux, Zanussi, Bosch, Siemens, LG, Samsung, Nardi, Elica, Uniqa, Indesit, Hotpoint-Ariston, Daewoo, Whirlpool, Miele on kõik meie valikus esindatud.
IT valdkonnas esindame tootjaid DELL, Lenovo, Ordi, Logitech, Defender, Toshiba, Goodram, Kingston, Sony, LG, Samsung, Canon, MSI, HP, Prestigio, Seagate, D-LINK, TP-LINK, Acme, Canyon, Blaupunkt, DeepCool, Microsoft, Netgear, Philips, Razer, Sandisk, SteelSeries, Silicon, Western Digital. Müüme kõikvõimalikke tooteid: lauaarvutid, sülearvutid, tahvelarvutid, nutitelefonid, mobiiltelefonid, ruuterid, mälukaardid, mälupulgad, arvutikõlarid, laserprinterid, tindiprinterid, koopiamasinad, printerite tarvikud, kõrvaklapid, peakomplektid ja palju muud.

Pakume oma klientidele ka audio-videotehnika paigaldust.

Tallinnas pakume vana toote äravedu juhul, kui ostate meilt samaväärse uue toode.

Settings

Menu

Loo konto, et võita aega

Sisene